Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

Tıp fakültesinden 1998 yılında mezun oldum. İlk yıllarımda hekimliğin yanı sıra çalıştığım hastanelerde başhekim yardımcılığı görevleri alarak yöneticilik hayatı ile tanışmış oldum. İlerleyen yıllarda Hastane Genel Müdürlüğüne kadar yükseldim.

Girişimci yönümün ağır basması ve son 15 senedir estetik konulara kişisel ilgim olması nedenleri ile bağımsızlaşıp kendi sağlık merkezlerimi kurmaya başladım.

2004 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı Medikal Estetik Hekimi diplomamı aldığım günden bu yana Medikal Estetik ve Saç Tedavisi konuları ile yakından ilgileniyorum.

Meslek hayatında sürekli gelişime inananlardanım. Gelişen yöntemlere hakim olmak adına yurtdışı ve yurtiçi eğitimleri ve hızlı gelişen teknoloji ve cihazları takip edebilmek için de yurtdışı gezileri aralıksız sürdürüyorum.

Son 5 senedir kurucusu olduğum klinikler ile bu hizmetleri kendi işlettiğim merkezlerde sunuyorum. Ataşehir DermolivEstetik kliniği, T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstinye üniversitesi Sağlık uygulama ve Araştırma Hastanelerinin Dermatoloji ve Medikal estetik Kliniklerinde danışanlarımıza geniş bir yelpazede medikal estetik ve saç tedavisi hizmetlerini veriyoruz.

Şimdi saç ekimi ve tedavisi  alanındaki deneyimimizi, daha geniş bir uluslararası platforma taşıyabilmek adına yeni bir yola çıktık: HAİRQUA

 

Amacımız HAIRQUA markası altında topladığımız saç ekimi ve saç tedavisi hizmetlerimizi, daha geniş bir kitle ile buluşturmak…